Appartement te koop in Calpe

Calpe, Alicante
  • €247.000
  • Appartement
  • Woningtype
  • 2
  • Slaapkamers
  • 2
  • Badkamers
  • 100

Beschrijving van de woning

Ref: DP-27-4070

Diverse 2 slaapkamer appartementen met zeezicht te koop in Calpe. In het gebouw Esmeralda Suites. Op ongeveer 300 m afstand van het zandstrand Playa de La Fossa. Voor de deur vindt u winkels, restaurants en de supermarkt. Het gebouw heeft een lift, garage, tuin en gemeenschappelijke zwembaden voor kinderen en volwassenen. Toegankelijk voor gehandicapten.
Deze appartementen bestaan uit een woon-eetkamer met toegang tot het grote terras, een aparte ingerichte keuken met toegang tot een kleiner terras, 2 slaapkamers met inbouwkasten en 2 badkamers. Airco en individuele verwarming. 

Kenmerken

  • Ref: DP-27-4070
  • Woningtype: Appartement
  • Prijs: €247.000
  • Bebouwd: 100 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken