Appartement te koop in Calpe

Calpe, Alicante
  • €210.000
  • Appartement
  • Woningtype
  • 2
  • Slaapkamers
  • 1
  • Badkamer
  • 78

Beschrijving van de woning

Ref: DP-76-SE4853

Goed gelegen penthouse in Calpe.

 

De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 78 m² met oriëntatie op het zuid, het heeft alle voorzieningen in de buurt en het strand op een paar minuten loopafstand gelegen in de stad Calpe.
 

Het penthouse is gelegen op een bouwblok op de eerste verdieping, het heeft een volledig uitgeruste Amerikaanse keuken, een woon-eetkamer, 2 slaapkamers en 1 badkamer.  Een van de slaapkamers heeft toegang tot een balkon.

Het beschikt ook over een eigen tuin, berging, een gemeenschappelijk zwembad en een gemeenschappelijke tennisbaan en gratis parkeergelegenheid voor het gebouw.

De woning is voorzien van dubbele beglazing, airconditioning, inbouwkasten en een elektrische waterkoker.
 

Het is 1 km van het strand, 7 km van de snelweg en 79 km van de luchthaven van Alicante verwijderd.

 

 

Kenmerken

  • Ref: DP-76-SE4853
  • Woningtype: Appartement
  • Prijs: €210.000
  • Bebouwd: 78 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamer: 1
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken
Spaanse Droomhuizen
  • Spaanse Droomhuizen