- Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Ref: DP-25-CLD-2441NB
Dit prachtige nieuwe complex ligt op nog geen 200 meter van het strand. Alle woningen hebben grote terrassen waar u kunt genieten van de zon en onovertroffen uitzichten, waardoor alle liefhebbers van de mediterrane geur de mogelijkheid hebben om de perfecte plek te vinden om van dit paradijs te genieten. De woningen liggen op een perfecte locatie aan Playa de las Higuericas met de nodige bezienswaardigheden en voorzieningen op de stoep.
In het complex zijn er verschillende appartementen beschikbaar. De prijzen zijn vanaf: €224.900. Dit appartement beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers, ook zijn er appartementen beschikbaar met meer slaapkamers en een ruimer woonoppervlakte. Neem voor meer informatie contact met ons op!
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
© Spaanse Droomhuizen – All rights reserved
Onderdeel van Dream Properties Group
Log in om jouw favorieten en opgeslagen zoekopdrachten te bekijken.
Vul je gebruikersnaam of e-mailadres in. Je ontvangt een link via je mail om een nieuw wachtwoord aan te maken.