Geschakelde woning te koop in Sagra

Sagra, Alicante
  • €180.000
  • Geschakelde woning
  • Woningtype
  • 3
  • Slaapkamers
  • 1
  • Badkamer

Beschrijving van de woning

Ref: DP-16-1948

Dorpshuis met veel charme en grote tuin.

Typisch dorpshuis, met entree, slaapkamer, woonkamer met pellethaard, keuken en badkamer, via een interne trap heeft u toegang tot de bovenste verdieping waar zich een studieruimte of mogelijke slaapkamers, twee tweepersoonsslaapkamers en een prachtig terras met prachtig uitzicht bevinden.

Vanuit de keuken op de begane grond heeft u toegang tot een prachtige buitenruimte, met verschillende bergingen, terrassen, fruitbomen, parkeerplaats met pergola voor twee auto’s en toegang tot een andere straat.

Kenmerken

  • Ref: DP-16-1948
  • Woningtype: Geschakelde woning
  • Prijs: €180.000
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamer: 1
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken