Villa te koop in La Eliana

La Eliana, Costa Valencia
  • €750.000
  • Villa
  • Woningtype
  • 5
  • Slaapkamers
  • 4
  • Badkamers
  • 483
  • 760
  • Perceel grootte m²

Beschrijving van de woning

Ref: DP-20-D2141

Schitterende vrijstaande villa (bouwjaar 2007) in La Eliana (Montepilar) met 3 verdiepingen en met 5 ruime slaapkamers en 4 badkamers.  Wat vinden we allemaal niet in deze villa? Een woon-eetkamer verdeeld in twee ruimtes en met directe toegang tot het overdekte terras naast het zwembad. Een volledig ingerichte keuken met toegang tot een achterterras met uitzicht en een vierde aparte wasruimte. Een grote semi-kelder van 200 m2 met een fitnessruimte, ruime slaapkamer en binnenpatio die zorgt voor natuurlijk licht en ventilatie in deze ruimte.

Ook ontbreekt een afgesloten garage voor 2 auto´s niet. Verder nog: vloerverwarming, centrale verwarming (gas), warm/koud airconditioning in de woonkamer en slaapkamer.
Het perceel is 760 m2 met een goed onderhouden tuin met gras en palmbomen, automatische irrigatie, het zwembad heeft een met Romeinse instap.

Locatie
De villa ligt in een luxe woonwijk vlakbij scholen (Iale, Rivas Luna en CEIP Montealegre), metrostation op 15 minuten lopen en is dichtbij het gezellige centrum van La Eliana. Het is  nog geen 25 auto minuten naar Valencia Stad en het vliegveld.

Kenmerken

  • Ref: DP-20-D2141
  • Woningtype: Villa
  • Prijs: €750.000
  • Bebouwd: 483 m²
  • Perceel: 760 m²
  • Slaapkamers: 5
  • Badkamers: 4
Locatie van de woning (bij benadering)

De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.

Vergelijkbare woningen

MEER INFORMATIE

Met het versturen van dit formulier, ga ik akkoord met deze voorwaarden.
Vergelijkbare woningen

Compare listings

Vergelijken
Spaanse Droomhuizen
  • Spaanse Droomhuizen